Szavazó rendszerek a Qomotól

Email Nyomtat PDF
A Qomo szavazó- vagy feleltető rendszerei az általános iskola alsó tagozatától kezdve egészen főiskolai, egyetemi szintig lehetőséget nyújtanak a tanároknak, hogy diákjaik tudását, véleményét gyorsan és dokumentált formában kérdezhessék. Hogyan áll össze egy teszt? Milyen típusú kérdéseket tehetünk fel a szavazórendszerrel? Hogyan működik? Ezekre a kérdésekre ad választ alábbi videónk:
 

Hogyan válasszak táblát?


Iratkozzon fel hírlevelünkre, és időről időre értesülhet az interaktív világ aktualitásairól és akcióinkról, újdonságainkról!
Név:*
E-mail:*
intézmény:
OM kód:
Hány interaktív táblájuk van?:
Interaktív táblák típusa:

QOMO HiteVision
Ön itt van: Főoldal Interaktív eszközök Feleltető rendszerek Szavazó rendszerek a Qomotól

Elérhetőségeink

Stiefel Eurocart Kft. |  1155 Budapest, Kolozsvár u. 13., +36 (1) 451-20-16