Digitális vezérlő palatábla

Email Nyomtat PDF

A tábla kiváló segédeszköze az olyan oktatóknak, akik szeretnek óra közben a tanulók között járkálni. De nagy segítség a mozgássérült gyerekek számára is, akik csak nehezen tudnának a táblához kimenni. A kézitábla használata közben a nagy táblára szegezzük tekintetünket, s a kezünkben tartott tollal a vezérlőtáblán úgy dolgozunk, hogy arra oda sem nézünk: mozdulataink eredményét a kivetített képen látjuk. A távvezérlő kézitábla RF technológiával kapcsolódik a számítógéphez, mely lehetővé teszi, hogy egy időben több vezérlőegységet is használhassunk anélkül, hogy a jelek interferálnak egymással. Így a diákokat a táblához sem kell kihívni, mégis aktívan beleszólhatnak az óra menetébe, saját maguk alakítva a táblaképet.

 

Hogyan válasszak táblát?


Iratkozzon fel hírlevelünkre, és időről időre értesülhet az interaktív világ aktualitásairól és akcióinkról, újdonságainkról!
Név:*
E-mail:*
intézmény:
OM kód:
Hány interaktív táblájuk van?:
Interaktív táblák típusa:

QOMO HiteVision
Ön itt van: Főoldal Interaktív eszközök Digitális vezérlő palatábla Digitális vezérlő palatábla

Elérhetőségeink

Stiefel Eurocart Kft. |  1155 Budapest, Kolozsvár u. 13., +36 (1) 451-20-16