Qomo táblák a TIOP pályázat keretében Mezőkovácsházán

2011 május első hetében került sor a Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézményben a TIOP 1.1.1.-07 pályázat keretében megnyert interaktív eszközök szállítására, szerelésére és 15 pedagógus oktatására.

Akik ismerősek a TIOP pályázatok világában, tudják, hogy 1-1 intézmény számára az interaktív táblák megérkezéséig bizony hosszú időt kellett várni. Mezőkovácsházán a pályázat beadására 2008. márciusában került sor, és 2010-ben kötöttek szerződést, amelyet még az év végén módosították, majd áprilisban rendelték meg az eszközöket a Stiefel Eurocart Kft-től. Innentől kezdve az események gyorsan zajlottak, hiszen azóta az iskolában már használják is a táblákat.

Mezőkovácsházán 32 PC csomagra, 9 tantermi csomagra, 1 szerver csomagra, 1 wifire és 1 SNI I. nagyothalló csomagra nyertek támogatást, összesen 13.442.500.- Ft értékben. A hosszú várakozás után diákok és tanárok egyaránt örömmel használják az eszközöket, melyekhez a Stiefel Interactive - szokása szerint - számos digitális tananyagot is szállított.

A Flow!Works szoftvert a tanárok igen hamar elsajátították, így már saját maguk is érdekes, interaktív órákat tudnak összeállítani.

Ön itt van: Főoldal Referenciáink Qomo táblák a TIOP pályázat keretében Mezőkovácsházán