Digitális panelek

Email Nyomtat PDF

A digitális, vagy interaktív panel olyan távvezérlő eszköz, melynek alkalmazása elengedhetetlen egyetemi előadókban vagy nagy konferenciatermekben, ahol a  nagy interaktív táblák nem, vagy csak részben elérhetőek.  Ha az előadó mégis szeretné használni az interaktív funkciókat, akkor az érintőképernyős panel az ideális megoldás. A panel átveszi az interaktív tábla szerepét: megjeleníti a táblafunkciókat, az előadó pedig az elektronikus tollal ugyanúgy dolgozhat rajta, mint a táblán. A panel számítógépet nem tartalmaz, csak megjelenítő egység. Több méretben, akár szélesvásznú kivitelben is kapható.

 

Hogyan válasszak táblát?


Iratkozzon fel hírlevelünkre, és időről időre értesülhet az interaktív világ aktualitásairól és akcióinkról, újdonságainkról!
Név:*
E-mail:*
intézmény:
OM kód:
Hány interaktív táblájuk van?:
Interaktív táblák típusa:

QOMO HiteVision
Ön itt van: Főoldal Interaktív eszközök Digitális panelek Digitális panelek

Elérhetőségeink

Stiefel Eurocart Kft. |  1155 Budapest, Kolozsvár u. 13., +36 (1) 451-20-16