Digitális feladatgyűjtemény - újdonság a Stiefeltől

Digitális feladatgyűjtemény – II. világháború a Stiefeltől

A Stiefel Interactive legújabb fejlesztése a II. világháború és előzményei témaköreinek feladatos feldolgozása. Remekül kiegészíti a II. világháború és a két világháború közti időszakot feldolgozó digitális tananyagunkat, de anélkül is remek gyakorló és ellenőrző feladatokat találhatunk benne, mellyel az összefoglalás, egyes témakörök áttekintése, a megtanult információk elmélyítése élményszerűvé, a tanulás könnyebbé és hatékonyabbá válik.

A digitális feladatgyűjtemény témakörönkénti és a II. világháború időszakát átfogó feladatokkal rendelkezik. Mindkét típusban egyaránt megtalálhatók gyakorló és ellenőrző feladatok. Az alábbi képen a témakörök láthatók:

A feladattípusok, és a különböző nehézségű példák sokszínűsége jellemzi digitális feladatgyűjteményünket. A gyakorlás során a szoftver nem engedi hibázni a diákokat. Ezzel az a cél, hogy csak a jó megoldás rögzüljön. Megtalálhatók egyszerű, és nehezebb párosító feladatok:

vagy térképes feladatok:

Ha ellenőrző módban végezzük a feladatokat, akkor eredményünkről azonnali visszajelzést kapunk. Így akár az interaktív táblánál feleltethetjük diákjainkat.

Feladatgyűjteményünk segítségével könnyebben készülhetnek diákjai a témazáró dolgozatra, de a közép- és emelt szintű érettségire is. Színesebbé és valóban interaktívvá teheti szakóráit, élményszerűvé a diákok tanulását. Digitális feladatgyűjteményünket, interaktív tananyagainkhoz hasonlóan igényes grafikák teszik színesebbé.

Digitális tudáspróbánk tanári és diák licensszel is kapható, így diákjai otthon is gyakorolhatnak!

Rendelje meg digitális tudáspróbánkat itt! >>>

Ön itt van: Főoldal Digitális tananyagok Történelmi digitális tananyagok Digitális feladatgyűjtemény - újdonság a Stiefeltől