Földrajzi feladatlap szerkesztők

Email Nyomtat PDF

Magyarország földrajza – feladatlap szerkesztő

A programban összesen 12 oldalon, oldalanként 6 féle térképes feladatot találhatunk, amikből válogatva saját dolgozatot tudunk összeállítani, valamint lehetőség van egyéni, hosszabb kifejést igénylő feladatok megadására is. A feladatlap-szerkesztővel egyszerűen, könnyen, és profin összeállított feladatlapokat, dolgozatokat, vizsgákat készíthetünk el. ITT>>> online megvásárolható.

Hasonló felépítésű feladatlap szerkesztő CD-k készültek Európa földrajzához, az Eurázsián kívüli világ földrajzához és Ázsia földrajzához is. Ide kattintva meg is vásárolhatja ezeket!

 


Ön itt van: Főoldal Digitális tananyagok Földrajzi digitális tananyagok Földrajzi feladatlap szerkesztők

Elérhetőségeink

Stiefel Eurocart Kft. |  1155 Budapest, Kolozsvár u. 13., +36 (1) 451-20-16