Földrajzi digitális tananyagok - Európa földrajza

Email Nyomtat PDF

Európa földrajza

A különböző tematikájú térképek mindegyike nagyítható, belőlük kivágat készíthető, és a rajtuk lévő rétegek külön-külön kapcsolhatók az óra anyagának, illetve a felmerült kérdéseknek megfelelően. Minden térkép gyakorlatilag egy vaktérképből kiindulva rétegezhető szabadon, az aktuális témának megfelelően. Interaktív táblával és Stiefel digitális képgaléria térképjeleivel együtt használva feladatokat is készíthetünk a térképekkel, vagy feliratokkal, magyarázatokkal láthatjuk el az órán elhangzottaknak megfelelően.

Domborzat

Országok

Éghajlat

Találhatunk még térképeket az ipari területekről, mezőgazdaságról, népességről, beszélt nyelvekről, a természetes növényzetről és végül az Európai Unióról.

A digitális tananyag, mely akár interaktív tábla nélkül is kiválóan használható ITT>>> megvásárolható!

 


Ön itt van: Főoldal Digitális tananyagok Földrajzi digitális tananyagok Földrajzi digitális tananyagok - Európa földrajza

Elérhetőségeink

Stiefel Eurocart Kft. |  1155 Budapest, Kolozsvár u. 13., +36 (1) 451-20-16